KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Róże wg ilości

Skorzystaj z naszego kwiatowego kreatora, by stworzyć bukiet idealny na ten wyjątkowy dzień. Okrągłe urodziny czy kolejna rocznica? U nas w ofercie znajdziesz odpowiednią ilość róż na każdą okazję. Gwarantujemy sto procent zadowolenia i najwyższą jakość usługi.

1 z 5
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
133,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż
95,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 8 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 8 róż
106,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 9 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 9 róż
117,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 10 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 10 róż
128,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 11 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 11 róż
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 12 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 12 róż
150,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 13 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 13 róż
161,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 14 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 14 róż
172,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 15 róż Telekwiaciarnia
Bukiet 15 róż
183,00 zł
Zobacz więcej

Róże z dostawą w Lublinie

Róże to jedne z najpiękniejszych kwiatów na całym świecie. W czołówce tych najpopularniejszych – doskonale prezentują się w każdym kolorze i o każdej długości. Zaskocz ukochaną niezwykłym, personalizowanym bukietem. Skorzystaj z naszego kwiatowego kreatora i wybierz taki bukiet, który oczaruje Twoją wybrankę. Kwiatowa dostawa na terenie Olsztyna – sprawdź koniecznie co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Róże według ilości

Zdecyduj się na tę jedną, jedyną kompozycję idealną dla twojej ukochanej. Jeśli jednak wybór bukietu nie do końca jest dla Ciebie jasny, skorzystaj z naszej podpowiedzi, by dobrać kompozycję odpowiednią do danej okazji.
Wybierając bukiet, który ma być prezentem na urodziny - najlepszym i najbardziej trafionym będzie bukiet, składający się z takiej ilości róż, ile solenizant aktualnie kończy lat, np. na 30te urodziny wybierz kompozycję z 30 róż i analogicznie na 50te urodziny wyślij bukiet z 50 róż.
Na wszelkiego rodzaju duże jubileusze i rocznice zasada będzie wyglądać tak samo, jak przedstawiliśmy powyżej. Tutaj jednak warto jest urozmaicić bukiet, uzupełniając go o dodatek nawiązujący do nazwy obchodzonej rocznicy bądź kolor kwiatów. Przykładowo: na 13 rocznicę ślubu (koronkową) dołóż do bukietu coś z koronkowego materiału, na 30 rocznicę ślubu (perłową) podaruj ukochanej upominek z pereł. Jeśli chodzi o kolory to ciekawym pomysłem jest na 40 rocznicę ślubu (rubinową) podarować bukiet z rubinowych róż.
Jeśli chciałbyś podarować bliskiej osobie okazały prezent w postaci róż nieoznaczający żadnej specjalnej daty ani liczby, wybierz bukiet o nieparzystej liczbie kwiatów, gdyż te parzyste ilości przeznaczone są głównie do kompozycji pogrzebowych.

Róże – dowóz na terenie Lublina

Skomponuj własny bukiet, by perfekcyjnie pasował do obchodzonego wydarzenia. Zdecyduj się z ilu róż mamy dla Ciebie skomponować bukiet i złóż zamówienie przez stronę internetową.  Następnie należy już tylko je opłacić, a my w ekspresowym tempie dowieziemy kompozycję pod wskazany adres i wszystko dla Ciebie załatwimy. Szybka dostawa na terenie Lublina i okolic. Sprawdź, które miejscowości wchodzą w obszar naszego doręczenia: 
Świdnik, Niemce, Garbów, Nałęczów, Bełżyce, Niedrzwica, Bychawa.