Bukiety róż

Róże to najpiękniejsze kwiaty, oznaczające miłość, szacunek, podziw czy wdzięczność - zależnie od wersji kolorystycznej. Przekaż bliskiemu wyjątkowy bukiet z róż, by zaznaczyć, jak ważną osobą dla Ciebie jest. Sprawdź naszą ofertę świeżych kwiatów i zdecyduj się na dostawę jeszcze dziś.

1 z 3
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
63,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
63,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
63,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
77,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
78,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
83,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pocałunek róż
Bukiet pocałunek róż
83,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet różany
Bukiet różany
88,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
89,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róż dla Ciebie
Bukiet róż dla Ciebie
94,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż – dostawa w Lublinie

Zdecydowanie można rzec, że róże to najbardziej popularne kwiaty w niemalże każdym zakątku świata. Potrafią oczarować swoim pięknem i zniewalającym zapachem, są pięknym bukietem w ramach prezentu urodzinowego, jako podarunek na podziękowanie, przeprosiny czy gratulacje. Są też niezbędnym elementem każdym zaręczyn, gdyż czerwone róże symbolizują nieprzemijającą miłość i wielkie uczucie. Nie zastanawiaj się więc, tylko zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie i zamów bukiet dla bliskiej osobie.

Róże – co oznaczają?

Przed wyborem najpiękniejszego bukietu dla ukochanej bądź innej bliskiej osoby, zapoznaj się z ich symboliką by nie popełnić typowej gafy. Róże choć piękne w każdej wersji kolorystycznej, posiadają swoje ukryte znaczenie, dlatego ważne jest, by przed wyborem zaznajomić się z ich ukrytym przekazem.
Róże w kolorze czerwonym, tak zwanym kolorze miłości – mówią same za siebie. Symbolizują niezwykle mocne uczucie i namiętną miłość, dlatego należy je kierować do osób, do których takie emocje naprawdę emanują. 
Róże herbaciane są symbolizują dumę, fascynację i szacunek. Zdecydowanie bardziej uniwersalne, mogą być kierowane do kobiety, jak i mężczyzny. W tym przypadku nie musicie się martwić o zły odbiór i zrozumienie bukietu, gdyż nie oznacza żadnego zobowiązującego uczucia.
Róże różowe pod względem symboliki jest to propozycja uniwersalna. Róże różowe symbolizują oznaczają wdzięczność, szlachetność oraz podziw. Oznaczają silne uczucie, jednak w tym wypadku chodzi o tę bardziej rodzinną i przyjacielską relację. Kolor ten, ze względu na walory wizualne – trafniej będzie kierować o kobiet, aniżeli do mężczyzn.
Róże jasne (białe, kremowe, ecru) – symbolizują niewinność, czystość a także lojalność.

Bukiety z róż online

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę wspaniałym bukietem kwiatów, a konkretnie róż, jednak nie do końca wiesz jak się za to zabrać? Zamówienie wystarczy złożyć poprzez stronę internetową i opłacić a resztę już wykonujemy za Ciebie. Jedyne co musisz zrobić to wybrać bukiet, uzupełnić wszystkie potrzebne dane doręczenia, uzupełnić treść bileciku i opcjonalnie dodać uwagi, po czym opłacić zamówienie przelewem tradycyjnym bądź poprzez szybkie formy płatności. Prawda, że to nic skomplikowanego?