KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Bukiety róż

Róże to najpiękniejsze kwiaty, oznaczające miłość, szacunek, podziw czy wdzięczność - zależnie od wersji kolorystycznej. Przekaż bliskiemu wyjątkowy bukiet z róż, by zaznaczyć, jak ważną osobą dla Ciebie jest. Sprawdź naszą ofertę świeżych kwiatów i zdecyduj się na dostawę jeszcze dziś.

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
133,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
99,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż
Bukiet jasnych róż
106,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
109,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż – dostawa w Lublinie

Zdecydowanie można rzec, że róże to najbardziej popularne kwiaty w niemalże każdym zakątku świata. Potrafią oczarować swoim pięknem i zniewalającym zapachem, są pięknym bukietem w ramach prezentu urodzinowego, jako podarunek na podziękowanie, przeprosiny czy gratulacje. Są też niezbędnym elementem każdym zaręczyn, gdyż czerwone róże symbolizują nieprzemijającą miłość i wielkie uczucie. Nie zastanawiaj się więc, tylko zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie i zamów bukiet dla bliskiej osobie.

Róże – co oznaczają?

Przed wyborem najpiękniejszego bukietu dla ukochanej bądź innej bliskiej osoby, zapoznaj się z ich symboliką by nie popełnić typowej gafy. Róże choć piękne w każdej wersji kolorystycznej, posiadają swoje ukryte znaczenie, dlatego ważne jest, by przed wyborem zaznajomić się z ich ukrytym przekazem.
Róże w kolorze czerwonym, tak zwanym kolorze miłości – mówią same za siebie. Symbolizują niezwykle mocne uczucie i namiętną miłość, dlatego należy je kierować do osób, do których takie emocje naprawdę emanują. 
Róże herbaciane są symbolizują dumę, fascynację i szacunek. Zdecydowanie bardziej uniwersalne, mogą być kierowane do kobiety, jak i mężczyzny. W tym przypadku nie musicie się martwić o zły odbiór i zrozumienie bukietu, gdyż nie oznacza żadnego zobowiązującego uczucia.
Róże różowe pod względem symboliki jest to propozycja uniwersalna. Róże różowe symbolizują oznaczają wdzięczność, szlachetność oraz podziw. Oznaczają silne uczucie, jednak w tym wypadku chodzi o tę bardziej rodzinną i przyjacielską relację. Kolor ten, ze względu na walory wizualne – trafniej będzie kierować o kobiet, aniżeli do mężczyzn.
Róże jasne (białe, kremowe, ecru) – symbolizują niewinność, czystość a także lojalność.

Bukiety z róż online

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę wspaniałym bukietem kwiatów, a konkretnie róż, jednak nie do końca wiesz jak się za to zabrać? Zamówienie wystarczy złożyć poprzez stronę internetową i opłacić a resztę już wykonujemy za Ciebie. Jedyne co musisz zrobić to wybrać bukiet, uzupełnić wszystkie potrzebne dane doręczenia, uzupełnić treść bileciku i opcjonalnie dodać uwagi, po czym opłacić zamówienie przelewem tradycyjnym bądź poprzez szybkie formy płatności. Prawda, że to nic skomplikowanego?