KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Kompozycje kwiatowe

Kompozycje ze świeżych, wyjątkowych i starannie dobranych kwiatów to coś, z czego ucieszyłaby się każda kobieta i nie tylko! Wyjątkowe wiązanki i niezwykle aranżacje w naczyniach - to coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej. Sprawdź koniecznie naszą ofertę i zamów kwiaty z dostawą w Lublinie jeszcze dziś.

1 z 1
Kosz Świąteczny Główna
Kosz Świąteczny
159,00 zł
Zobacz więcej
Kompozycja kwitnąca
Kompozycja kwitnąca
176,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kompozycje z kwiatów z dostawą w Lublinie

Niezwykłe kompozycje kwiatowe tworzone przez naszych florystów z sercem, wyobraźnią i zaangażowaniem. Zobacz co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i skorzystaj z usług naszej kwiaciarni wysyłkowej jeszcze dziś. Materiał roślinny na jakim pracujemy jest najwyższej jakości, pochodzi od najlepszych dostawców, starannie pielęgnowany, by kwiaty użyte do Waszych kompozycji były najpiękniejsze i cieszyły odbiorcę przez długi czas. 

Kompozycje kwiatowe – z jakich kwiatów?

Wszelkie kompozycje jakie tworzymy dla Was są wykonane ze starannie dobranych kwiatów tak, by tworzyły aranżacje niepowtarzalne i unikatowe. W skład naszych kompozycji wchodzą między innymi takie kwiaty jak: goździki, gerbery, alstromerie, anturia, margerytki, róże czy lilie; a w okresie letnim nasz materiał roślinny poszerza się o dodatkowe kwiaty takie jak: tulipany, słoneczniki, gladiole czy hortensje. Kompozycje kwiatowe to wyjątkowe propozycje na wiele okazji - nie muszą być standardowymi,  nudnymi, bukietami. W naszej ofercie znajdziecie wiele kompozycji kwiatowych ułożonych w koszach i innych ciekawych naczyniach, dzięki czemu nasze produkty są niespotykane i zapadające w pamięć.

Kompozycje z kwiatów online

Kwiaciarnia internetowa w Lublinie doręczy kwiaty pod wskazany przez Ciebie adres już w 2 godziny od złożenia i opłacenia zamówienia. Skorzystaj z naszych usług i zdecyduj się na dostawę wspaniałych, świeżych kwiatów a kurier zjawi się z kwiatową dostawą jeszcze tego samego dnia. Dostawa kwiatów na terenie Lublina i okolic. Sprawdź gdzie doręczamy:
Świdnik, Niemce, Garbów, Nałęczów, Bełżyce, Niedrzwica, Bychawa.