Bukiety tulipanów

Piękne, wiosenne i świeże bukiety z tulipanów są wiosennym symbolem, przywołującym na myśl radość i uśmiech. Obdaruj bliską osobę wspaniałą niespodzianką kwiatową. Doskonały podarunek na dzień dobry, poprawę humoru, a także jako prezent na urodziny czy imieniny. 

1 z 1
Bukiet Urodzinowy
Bukiet Urodzinowy
83,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Tulipany z dostawą w Lublinie

Kwiaciarnia wysyłkowa Lublin – zajmujemy się wysyłką kwiatów na terenie Lublina. Jesteśmy dumnie działającą firmą od kilkunastu lat. Cieszymy się dobrą opinią wśród naszych klientów. Zawsze staramy się dotrzeć pod wskazany adres na czas, a materiał roślinny z jakiego tworzone są nasze bukiety jest zawsze świeży, pochodzący od najlepszych dostawców. Skorzystaj z usług zaufanej kwiaciarni internetowej Telekwiaciarnia i wybierz dostawę kwiatów na terenie Lublina i okolic. Poniżej przedstawiamy listę miejscowości, które wchodzą w obszar naszego doręczenia:
Świdnik, Niemce, Garbów, Nałęczów, Bełżyce, Niedrzwica, Bychawa.
Sprawdź, czy miejscowość do jakiej chcesz zamówić usługę doręczenia kwiatów znajduje sięw obszarze naszej dostawy.

Tulipany – jaki kolor tulipanów wybrać?

Tuż po nadejściu nowego roku naszym oczom ukazują się pierwsze kwiaty zwiastujące nadchodzącą wiosnę. W sprzedaży zaczynają się pojawiać pierwsze tulipany - te w kolorach czerwieni i żółci, a zaraz później zaobserwować można pojawienie się także tych w kolorach różu, bieli, pomarańczy i fioletu, oraz te dwukolorowe. Tulipany podobnie jak róże posiadają swoją ukrytą symbolikę, z którą warto było zapoznać się przed dokonaniem ostatecznego wyboru. 
Tulipany czerwone to kwiaty miłości, oznaczają namiętność, dlatego będą odpowiednim bukietem kierowanym do osoby, która wiele dla Ciebie znaczy. Tulipany żółte mają wydźwięk uniwersalny. Mają niezobowiązujące znaczenie - radość, szczęście, dlatego świetnie się sprawdzą jako podarunek dla mężczyzny jak i kobiety. Tulipany w kolorze różowym oznaczają silną więź, miłość rodzinną/przyjacielską, dlatego też będą odpowiednim wyborem na podarunek dla mamy, siostry czy koleżanki. Białe tulipany zaś oznaczają czystość i niewinność. Odbierane także jako znak przebaczenia mogą być doskonałą propozycją na bukiet w ramach przeprosin. 
Jeśli jednak chciałbyś podarować bliskiej osobie bukiet tulipanów nie posiadający żadnego ukrytego znaczenia – wybierz taki w wersji różnokolorowej. Kolorowy bukiet z tulipanów traci swoją symbolikę i jest po prosty wyjątkowym bukietem kwiatów.

Tulipany dostawa w Lublinie

Jeśli planujesz zrobić bliskiej osobie niespodziankę w postaci pięknego bukietu kwiatów – to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Wystarczy, że tylko złożysz zamówienie poprzez stronę internetową i je opłacisz, a my już resztą zajmiemy się osobiście. Wybierz idealny bukiet tulipanów i wyślij go najbliższej osobie jeszcze dziś. Podarunek na urodziny, na dzień dobry czy na poprawę humoru? Bukiet zawsze spełnia swoje zadanie i wywołuje uśmiech w niezwykły sposób.